بهترین کابینت برای آشپزخانه های کوچک

بهترین کابینت برای آشپزخانه های کوچک

کابینت ها علاوه بر کاربردشان نقش اساسی و مهمی در زیبایی و جذابیت فضای اشپرخانه دارند و شامل طرح ها و رنگ های متنوعی            می باشند.شما میتوانید بسته به نیاز و ابعاد اشپزخانه خود و سبک مورد نظرتان کابینت مناسب آشپزخانه تان را انتخاب کنید حتی اگر آشپزخانه شما کوچک باشد.

سبک مناسب و ایده آل برای کابینت آشپزخانه های کوچک سبک مدرن است. با استفاده از این سبک در طراحی کابینت آشپزخانه و ایجاد حجم‌های مختلف، می‌توان به میزان قابل‌ توجهی حجم کابینت را افزایش داد. کابینت‌های مدرن معمولا ساده و به دور از هر گونه پیچیدگی خاصی هستند.

 در آشپزخانه و خانه های کوچک سعی نمایید از رنگ های روشن برای لوازم استفاده نمایید. رنگ های روشن نور محیط را به خوبی منعکس   می کنند و باعث روشنایی و بزرگ دیده شدن فضا می شوند. برای کابینت آشپزخانه کوچک خود می توانید از رنگ های روشن مانند سفید،کرم و یا رنگ های خنثی مانند طوسی روشن استفاده نمایید تا فضای آشپزخانه شما بزرگتر به چشم آید

اغلب افراد بر این باور هستند که کابینت آشپزخانه کوچک نمی تواند جادار باشد اما باید بدانند اگر کابینت آشپزخانه به درستی طراحی شود و تمام فضاها به صورت خلاقانه و هوشمندانه تفکیک شوند می توانید یک کابینت کوچک اما جادار داشته باشید تا هر وسیله را به صورت مرتب در جای خود قرار دهید و به راحتی نیز به آن ها دسترسی داشته باشید.

برای اینکه بتوانید از فضای کوچک آشپزخانه خود به درستی استفاده نمایید می توانید از اکسسوری های مختلف مانند سوپر ادویه، شلف لیوان، جای قاشق و چنگال استفاده نمایید و آن ها را در جای درست خود قرار دهید.

یکی از عوامل موثر در انتخاب کابینت برای آشپزخانه های  کوچک، فرم و شکل آشپزخانه است. شما باید طوری برنامه ­ریزی کنید که علاوه بر قرارگیری وسایل در بهترین حالت، جلوی رفت و آمد افراد و دسترسی به قسمت­ های مختلف گرفته نشود.

طراحان کابینت برای آشپزخانه کوچک با کمی خلاقیت می ­توانند از همه فضا استفاده کنند از فضاهای روی دیوار گرفته تا گوشه­ هایی که طراحی کابینت آشپزخانه معمولی در آنها آسان نیست.

در آشپزخانه کوچک استفاده از اپن می‌تواند به عنوان یک میز غذاخوری هم استفاده شود و کارایی بالایی دارد که جای بیشتری را در محیط حفظ کند. کابینت آشپزخانه کوچک با اپن برای آشپزخانه‌های بدون دیوار هم کاربرد دارد و محیطی منظم و ساده را فراهم می‌آورد.

متریال و الگوی ساخت کابینت برقیمت کابینت آشپزخانه کوچک بسیار موثر است و بستگی دارد که از چوب یا ام دی اف سفارش دهید. استفاده از صفحه سنگی هم بر قیمت این نوع کابینت‌ها می‌افزاید. بسته به محیط و دکوری که انتخاب می‌کنید این قیمت‌ها تغییر می‌کند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *