طراحی تی وی روم

طراحی تی وی روم (tv room)

تی وی روم (‌tv room) از مهمترین قسمت های هر خانه ای می باشد، متراژ خانه یا ویلا هر چقدر که باشد باید قسمتی از فضا، برای تماشای تلویزیون و تجهیزات صوتی و تصویری در نظر گرفته شود.                                                                                                             در اتاق نشیمن یا تی وی روم(tv room)، چیدمان مبلمان معمولاً روبروی تلویزیون قرار می گیرد و طرح های متفاوتی را می توان برای آن  ایجاد کرد.تی وی روم مدرن، فانتزی، کلاسیک و لاکچری که با توجه به انتخاب و سلیقه هر شخص، طراحی اتاق تی وی روم هم متناسب با آن طرح انجام می شود.

هدف اصلی از طراحی تی وی روم (tv room) ، فراهم کردن محیطی ایده آل و مناسب برای تماشای تلویزیون می باشد. بنابراین، معمولاً کسانی که خانه بزرگی دارند، یک قسمتی از فضای خانه را به اتاق تی وی روم اختصاص می‌دهند.

طراحی تی وی روم(tv room) ، تحت تاثیر فاکتورهای متعددی قرار دارد. شاید به طرح‌های مدرن علاقه‌مند باشید؛ شاید به دنبال اجرای تی وی روم کلاسیک هستید و شاید هم طراحی دکوراسیون فانتزی را برای اتاق مخصوص تلویزیون می‌پسندید.                                                   در هر صورت باید به خاطر داشته باشید که هنگام تماشای تلویزیون یک فضای دوستانه، صمیمی و خانوادگی را باید ایجاد کنید؛ فضایی که نشاط و شادی را تلقین کند و از همه مهم‌تر، هیجان و شگفتی را هنگام تماشای فیلم‌های سینمایی و برنامه‌های مورد علاقه به وجود بیاورد.

سبکی که برای طراحی جایگاه تلویزیون انتخاب می شود متاثر از طراحی سایر قسمت های منزل(مدرن یا کلاسیک) است اما ممکن است بتوان از برخی سبک های دیگر در این ناحیه استفاده کرد. طراحی این ناحیه بهتر است ساده باشد.

در زمان انتخاب تلویزیون به ابعاد نشیمن خود توجه کنید تا ابعاد آن با فضای منزل شما هماهنگ باشد. همچنین برای مراقبت از چشمان خود بهتر است فاصله 3 متری بین مبلمان و تلویزیون را رعایت کنید.

برخی از مخاطبان نیاز به فضای منعطف و چند کاربره در تی وی روم (tv room) خود دارند. این مسئله باعث می شود که فضاهای چندگانه اطراف تلویزیون طراحی شود. فضا با کاربری متفاوت اطراف تلویزیون شامل قفسه کتاب، کمد،طراحی شومینه و … می باشد.

تیم حرفه ای دکوراتور خانه خاص با ده ها نمونه موفق در طراحی و اجرا تی وی روم (tv room)  درکنار شماست تا فضایی دل انگیز برای شما و خانواده عزیزتان فراهم کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *