نورپردازی مخفی اشپزخانه

استفاده از نور مخفی در آشپزخانه

 امروزه با استفاده از فناوری جدید می توان روشنایی آشپزخانه را از دور از طریق تلفن های هوشمند کنترل و تنظیم نمود. یکی دیگر از راه های هوشمند کردن روشنایی آشپزخانه استفاده از لامپ ای مخفی سنسور دار هستند.این سنسورها می توانند نوری یا حرکتی باشند.

 نیاز ما به شدت نور بسته به روحیه و موقعیت‌های مختلفی که در آن قرار می‌گیریم متفاوت است. همه ما گاهی دوست داریم فضای خانه روشن و پر نور باشد و بعضی وقت‌ها نور ملایم و یا حتی نور بسیار کم را ترجیح می‌دهیم.

 جالب است بدانید این مسئله حتی به اقلیم و آب و هوای منطقه‌ای وابسته است. به همین دلیل امکان تنظیم نور می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای باشد. چراغ‌های نواری LED قابل تنظیم می‌توانند نیازهای مختلف شما را در شرایط مختلف برآورده کنند. اگر هوا ابری و تاریک باشد می‌توانید چراغ‌های کابینت را روی درجه روشن‌تر تنظیم کنید. البته اغلب اوقات برای ایجاد فضایی دلنشین در آشپزخانه، شدت نور زیادی نیاز نیست.

یکی از کاربردهای نور مخفی در آشپزخانه اجرای آن در بخش های مختلف کابینت ها است. استفاده از نورهای مخفی در کابینت ها موجب    می شود تا کابینت ها جلوه زیبای خود را نمایان کنند. نور های مخفی به صورت نواری می توانند بالا نزدیک به سقف و یا پایین کابینت ها نزدیک به کف را نیز نورانی و درخشان کنند. به جز اجرای نورهای مخفی در قسمت های بیرونی کابینت ها، از اهمیت و ضرورت نورپردازی مخفی در فضاهای داخلی کابینت ها نیز نباید غافل شد. این نوع نورپردازی آشپزخانه را کاملا مدرن نشان خواهد داد.

LED ها بعد جدیدی به نورپردازی و به ویژه نور مخفی آشپزخانه وارد کرده اند. آنها از برق بسیار کمی استفاده می کنند و به دلیل این که در سایزهای کوچک نیز وجود دارند، می توانند در کمترین فضا ها جای بگیرند. یک تغییر در نورپردازی آشپزخانه ، نصب نور نقطه ای مخفی در زیر کابینت است. این شیوه نورپردازی سبب می شود تا انعکاس نور به صورت یک قوس نوری روی سطح سرامیک بین کابینت ها افتاده و سایه روشن بسیار زیبایی پدیدار شود.

برای نصب نور مخفی در آشپزخانه خود می توانید با ما تماس بگیرید و زیبایی آشپزخانه خود را دوچندان کنید.                                   

شماره های تماس

09123518418

مهندس رضا خان محمدی

09127593220

مهندس جواد خان محمدی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *