در مجموعه دکوراتور خانه خاص منتظر شما هستیم

بهترین خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی
طراحی داخلی منزل موجب می شود تا همه ی المان ها طبق اصول و قوانین طراحی شوند تا فضا زیباتر و کاربردی تر نمایان شود. طراحی داخلی منزل شامل مجموعه ای از فعالیت ها است که در جهت زیباسازی فضا انجام می شود یک طراح متخصص و خلاق، با تجربه خود در این حوزه بیان می کند که جایگاه هر المانی کجا باشد و چه متریالی برای آن لازم است تا این سازه بتواند بیشترین کارایی را برای افراد داشته باشد.

طراحی نما

طراحی نما
نمای ساختمان، اولین چیزی است که در ساختمان به چشم می‌آید و به نوعی هویت یک ساختمان محسوب می‌شود. هر چقدر که داخل یک ساختمان زیبا باشد، تا زمانی که نمای آن نتواند نظر افراد را به خود جلب کند، فایده چندانی نخواهد داشت.

بازسازی

بازسازی
بازسازی خانه یکی از بهترین ترفندها برای افزایش زیبایی و کارایی خانه است که با این کار علاوه اینکه خانه به روزتر و پرکاربردتر می شود، استحکام آن هم افزایش می یابد به همین خاطر افراد بسیاری به جای تعویض خانه به سمت بازسازی آن می روند.

طراحی آشپزخانه

طراحی آشپرخانه
در طی طراحی آشپزخانه ویژگی هایی مانند ابعاد و اندازه، فرم، نوع پلان آشپزخانه، اپن یا جزیره دار بودن آن مشخص می شود.

طراحی تجاری

طراحی تجاری
طراحی داخلی تجاری شامل طیف گسترده ای از فضاها و محیط های تجاری داخلی شامل دفاتر ، فروشگاه های خرده فروشی یا مغازه ها، رستوران ها و سایر فضاهایی است که در آن تجارت انجام می شود.

طراحی TV Room

طراحی TV Room
اتاق تی وی روم در واقع، فضایی از خانه است که تلویزیون در آنجا قرار می‌گیرد و می‌توان در کنار خانواده به تماشای فیلم مشغول شد. البته به جزء تماشای فیلم، می‌توانید برای مطالعه، استراحت و خوابیدن هم استفاده کنید.

 مشاوره رایگان

 09127593220  09123518418